Aktuality

Firma BRANO GROUP se rozhodla vybudovat plně automatizovaný sklad materiálu a rozpracované výroby. Na projektu od března letošního roku spolupracují společnosti Aimtec a LogTech, které společně působí ve spolku SKLAD. Spojí tak své know-how v oblasti digitalizace a automatizace v logistice.

Primárním cílem projektu je digitalizovat a automatizovat logistické procesy v oblasti materiálového skladu, výdeje do výroby a evidence rozpracované výroby v nově budovaném skladu automobilových dílů společnosti BRANO GROUP v Hradci nad Moravicí. 

„Nový automatizovaný sklad pro závod Door Systems (DS) nám pomůže zachovat vysokou produktivitu práce a udržet i z dlouhodobého hlediska v náročném automotive prostředí naši konkurenceschopnost. S vybranými dodavateli jsme se rozhodli spolupracovat, jelikož nás přesvědčily jejich úspěšně realizované reference. Pohlížíme na ně jako na respektované firmy v oboru logistiky,“ přibližil důvody spolupráce Petr Vavrečka, manažer projektového řízení ve společnosti BRANO GROUP.

Zdroj: SKLAD