Aktuality

Mezinárodní logistický provider Dachser Czech Republic má nového vedoucího pobočky v Hradci Králové – na pozici Branch Managera byl 1. července 2022 jmenován Ondřej Dvořák. Ve vedení královéhradecké pobočky zúročí své patnáctileté působení ve společnosti. Jeho úkolem bude upevňování pozice společnosti Dachser v regionu a další rozvoj pobočky.

Ondřej Dvořák

Ondřej Dvořák (36) vystudoval Střední školu informatiky a služeb ve Dvoře Králové nad Labem se specializací na aplikovanou informatiku. Svoji kariéru ve společnosti Dachser Czech Republic zahájil v roce 2007 na pobočce v Hradci Králové a během svého 15letého působení ve společnosti prošel pozicemi v oblasti obchodu, zákaznického servisu a provozu, kde měl možnost získat komplexní pohled na klíčové procesy společnosti. V posledních čtyřech letech vedl oddělení controllingu a byl zodpovědný za analýzy a statistické vyhodnocování provozních dat společnosti i implementaci nových controllingových nástrojů.Ondřej Dvořák byl jmenován Branch Managerem pobočky Dachser v Hradci Králové od 1. července 2022. „Ondřej Dvořák disponuje hlubokými znalostmi všech návazností v naší logistické síti,“ uvádí Ing. Jan Pihar, generální ředitel Dachser Czech Republic, a doplňuje, „to jsou spolu s dobrými manažerskými schopnostmi ty nejlepší předpoklady pro řízení tak rychle se rozvíjející pobočky, jakou je ta v Hradci Králové.“

Na nové pozici čeká Ondřeje Dvořáka řada nových výzev, jednou z nich je i otevření nové provozovny společnosti v Týništi nad Orlicí, která patří do kompetencí pobočky v Hradci Králové. Provoz skladu, který se nachází asi 20 kilometrů od Hradce Králové, byl zahájen 1. září 2022.

Ondřej Dvořák mluví anglicky a ve svém volném čase se věnuje rodině, sportu a historii.

Zdroj: Dachser