Aktuality

Společnost GEFCO dnes oznámila uzavření partnerství se společností Autobid.de, oceňovanou online aukční platformou pro ojetá vozidla, kterou vlastní německý aukční expert Auktion & Markt AG. Autobid.de bude využívat platformu společnosti GEFCO Moveecar zaměřenou na prodeje ojetých vozidel.

Společnost GEFCO staví na svých hlubokých znalostech trhů s ojetými vozidly a mobilitou a nabízí optimalizovaná přepravní řešení, komplexní viditelnost a dodávku až ke koncovým zákazníkům, což velké značky v současnosti očekávají. Zákazníci mohou vyhodnotit náklady a podmínky přepravy již během probíhajícího aukčního procesu a také si snadno na internetu rezervovat přepravu.

„Jsme nadšení ze spolupráce se společností Autobid.de, která stojí v čele mezinárodního trhu ojetých vozidel,“ popsal situaci Frank Erhard, generální manažer německé pobočky GEFCO. „Sdílíme vizi rozsáhlých, prvotřídních služeb, které zajistí skvělou zákaznickou zkušenost, a s radostí budeme poskytovat svému partnerovi komplexní nabídku systému Moveecar.“

Peter Lindner, člen představenstva společnosti Auktion & Markt AG, dodal: „Z pohledu zákazníka je dodávka až do domu zásadním krokem v průběhu celé aukce. Jde o první fyzický kontakt s danou automobilovou značkou po digitálním průběhu aukce a většina našich zákazníků očekává stejnou – ne-li lepší – digitální zkušenost, kterou mají z jiných odvětví maloobchodu. S potěšením tuto potřebu naplníme pomocí služeb GEFCO Moveecar.“

Od začátku pandemie Covid hraje schopnost minimalizovat kontakty a nabízet služby, které ochrání integritu vozidel, zásadní roli v zákaznické zkušenosti a důvěře. S cílem naplnit tuto výzvu společnost GEFCO nabízí „bezkontaktní dodávku“ (žádný kontakt mezi řidičem a koncovým zákazníkem) a připravuje dodávaná vozidla v souladu s nejnovějšími zdravotními a bezpečnostními předpisy.

Zdroj: GEFCO