Aktuality

Nadnárodní skupina Alsendo, do která se před nedávném zařadil český vyhledávač balíkové dopravy Zaslat.cz, byla zařazena mezi 100 nejhodnotnějších technologických společností ve střední a východní Evropě Digital Champions 2022. Seznam představuje společnosti z odvětví e-commerce, SaaS a FinTech, které budují současnou digitální ekonomiku a klade si za cíl ocenit lídry regionu a využít jejich odborných znalostí.

Období pandemie se ukázalo jako motor digitální transformace. Nadace Digital Poland Foundation proto od roku 2021 vyhlašuje takzvané Digital Champions, přehled nejhodnotnějších technologických společností ve střední a východní Evropě.

Mezi 100 nejlepších, konkrétně na 81. místo, se pro rok 2022 dostala společnost Alsendo Group, jejímž členem je i brněnská společnost Zaslat.cz. „Zahrnutí na tento seznam je naším významným úspěchem za uplynulý rok 2022 a vyvrcholením našeho úsilí o vybudování technologických řešení v oblasti balíkové logistiky pro odvětví e-commerce. Je to také potvrzení vedoucí role skupiny Alsendo na trhu logistických řešení pro společnosti ve střední a východní Evropě,“ řekla Aleksandra Zawadzka, finanční ředitelka a členka představenstva Alsendo.

Zdroj: Alsendo