Aktuality

S více než 200 zaměstnanci se postavila společnost STILL na start největšího štafetového běhu MOPO 2022. Jedná se již o desátou účast poskytovatele intralogistických řešení z Hamburku na každoročním štafetovém běhu. Zaměstnanci v hamburském městském parku uběhli více než 1000 kilometrů.

Dodavatel intralogistických řešení STILL postavil na start 14. ročníku štafetového běhu MOPO 44 týmů po pěti členech. Mnoho kolegyň a kolegů navíc lemovalo trasu v městském parku, aby své týmy hlasitě povzbuzovali. Protože šlo především o jedno: o týmového ducha a zážitek ze společného běhu. Trocha soutěživosti ovšem neškodí. Tři nejrychlejší týmy STILL proto byly oceněny prestižními poháry STILL.

Tradičně byly vyrobeny ve výrobním závodě STILL v Hamburku a slavnostně předány v rámci interního vyhlášení vítězů a společenského zakončení dne – a nepředával je nikdo menší než Frank Müller, Senior Vice President Brand Management, a Jan Christoph Sachse, Senior Director Marketing Communications společnosti STILL. „Štafetový běh není jen krásnou sportovní akcí, ale také hezkým příkladem toho, čeho lze dosáhnout v týmu, pokud každý přispěje svým dílem k celkovému úspěchu,“ řekl Frank Müller. „To platí ve sportu stejně jako v práci.“
Běh v městském parku je stálou událostí v kalendáři tradiční společnosti z Hamburku již deset let.

„Týmový štafetový běh MOPO je každý rok výjimečným zážitkem, který posiluje soudržnost i mimo každodenní práci,“ pokračoval Frank Müller. „Účastní se vždy zaměstnanci z mnoha různých oblastí – na trase běhu a kolem ní. Setkají se tak i kolegyně a kolegové, kteří jinak nemají tolik příležitostí setkat se.“ Běžecké boty si zavázali také Frank Müller a Jan Christoph Sachse a přispěli svými pěti kilometry k celkové uběhlé délce přesahující 1000 kilometrů.

Zdroj: STILL