Aktuality

MSV v Brně je bohužel zrušen, naštěstí se s novinkami ve strojírenství a logistice můžete seznámit přímo na pobočkách firem ve dnech 6.-8. října 2020

Letošní MSV v Brně byl sice zrušen, ale to neznamená, že se nemůžete seznámit s novinkami v oboru strojírenství a logistiky. Dodavatelé strojírenských technologií z Prahy-východ se spojily a vytvořily pro Vás možnost přijet se podívat přímo na jejich pobočky, kde Vás seznámí s novinkami ve svém oboru a portfoliu. Cesta mezi jednotlivými společnostmi Vám zabere jen pár minut, a tak můžete během jednoho dne navštívit více firem, kde se Vám budou naplno věnovat. Hlavním tématem je automatizace, která představuje trend moderní doby. V současnosti může být také řešením problému nedostatku pracovní síly na trhu a zefektivnění výrobních a logistických procesů s ohledem na aktuální celosvětové výzvy.

Těšit se tak můžete například na svařovací robotické systémy a linky ve firmě CLOOS PRAHA, spol. s r.o., KEMPER spol. s.r.o. Vám ukáže odsávací techniku pro svařování a broušení. Společnost Jungheinrich (ČR) s.r.o. Vás seznámí s možnostmi automatizace logistiky a manipulační techniky. TRUMPF Praha spol. s.r.o. předvede obráběcí stroje, laserovou techniku a elektroniku podobně jako firma Yamazaki Mazak Central Europe s.r.o., která Vám představí technologická řešení obrábění, soustružení, frézování, CNC řízení a možnosti automatizace. Pilz Czech s.r.o. Vám ukáže automatizační techniku a Hexagon Metrology s.r.o. Vás seznámí s průmyslovým 3D měřením. 201 consulting s.r.o. Vám pak poskytne komplexní dotační poradenství se specializací na strojírenství.

Zajímá Vás, jak zvýšit produktivitu ve Vaší firmě a jak zefektivnit Vaše procesy? Přijďte se podívat na strojírenský MINI veletrh a ochutnejte technologie budoucnosti. Akce bude probíhat 6.-8.10.2020, pro více informací a registraci navštivte web www.miniveletrh.cz.