Aktuality

Vlastník, správce a developer průmyslových nemovitostí P3 již má prvního nájemce jeho obchodně průmyslového parku P3 Ostrava Central. Linde Material Handling si na brownfieldu na dohled od Dolní oblasti Vítkovice pronajme 2200 m2. Stavební práce již byly zahájeny, aktuálně se připravují tři haly a jejich napojení na příjezdové komunikace.

Nová pobočka Linde Material Handling Česká republika pro severní Moravu bude poskytovat širokou škálu služeb, kromě prodeje nových vozíků, intralogistických řešení, robotických vozíků a automatizace, zde bude k dispozici široké portfolio manipulační techniky ke krátkodobému pronájmu, například čelní vysokozdvižné vozíky, retraky, vozíky pro velmi úzké uličky, ale také pracovní plošiny pro stavebně montážní práce. Součástí vnitřních prostor pobočky na 2 400 m2 bude moderně vybavené servisní centrum. K dispozici bude i venkovní zpevněná plocha o velikosti téměř 2 000 m2, která poslouží jako parkovací a výstavní prostor pro manipulační techniku. Nebude zde chybět ani nabíjecí stanice pro elektromobily. Nastěhování společnosti Linde Material Handling Česká republika je plánováno na začátek srpna letošního roku.

„Chtěli jsme moderní prostory na míru, které nám umožní ještě dále rozšířit naše služby na severní Moravě. Hledali jsme lokalitu, kde budeme vidět a budeme dobře dostupní pro naše zákazníky, kteří využívají nejen manipulační techniku, ale zajímají se o nové trendy v oblasti intralogistiky, robotizace a automatizaci svých provozů. Těší nás i to, že našim zaměstnancům budeme moci nabídnout moderní pracovní prostředí se skvělou dopravní dostupností jak auty, tak městskou hromadnou dopravou,“ popsal rozhodnutí společnosti Pavel Osička, obchodní ředitel a prokurista z Linde Material Handling Česká republika.

Zdroj: P3