Aktuality

Společnost KVADOS s potěšením oznamuje své vítězství v kategorii Investiční počin roku 2023. Slavnostní vyhlášení proběhlo 7. září na Výroční konferenci AFI v Kongresovém centru České národní banky. Oceněna byla průlomová iniciativa v uvedení na trh autonomního robota PalletJack X1.

Paletový robot je podporován privátní sítí 5G a zpracovává svá data z obrazu a videosignálu pomocí umělé inteligence. Toto vítězství jednoznačně podtrhuje silnou pozici KVADOSu na trhu, coby inovátora na poli skladové robotiky. O vítězi rozhodovala devítičlenná hodnotitelská komise složená z odborníků z různých oborů. Ocenění oslavuje strategickou vizi, inovaci a zaměření na reálné výsledky.

Předání cen předcházela výroční konference AFI, na které byly sdružením prezentovány výsledky průzkumu budoucích plánů širokého spektra firem, ze kterých vyplynulo, že více než 65 % podnikajících společností v ČR plánuje zavedení inovací formou robotizace. Zazněly také pohledy na aktuální trendy a nejnovější témata ekonomického a investičního prostředí očima významných expertů.

Zdroj: KVADOS