Aktuality

Společnost Raben Logistics Czech, přední poskytovatel logistických služeb, převzala poslední květnový den zcela nové prostory o velikosti 2500 metrů čtverečních v Panattoni Park Teplice South.  Díky tomuto kroku dojde především k výraznému posunu kvality poskytovaných logistických služeb – dvojnásobná kapacita skladovacích prostor umožní uspokojit požadavky klientů společnosti Raben mnohem efektivněji.

Severočeská pobočka Raben se na novou adresu do Hostomic stěhuje z původních prostor v Dubí. „Již od pondělí 5. června 2023 fungujeme pro všechny naše klienty pouze na nové adrese v průmyslovém areálu Panattoni Park Teplice South v Hostomicích“, říká Jitka Kocálová, marketingová manažerka Raben pro ČR a SK.

Stavba průmyslového areálu je výsledkem spolupráce developera Panattoni a investiční skupiny Accolade a areál po bývalých sklárnách Kavalier tak znovu naplno ožívá. Raben v areálu obsadil poslední volné prostory a symbolický klíč od nového depa předali pánové Martin Solár a Vladimír Müller, zástupci developera Panattoni CZ & SK a pan Tomáš Budil z investiční skupiny Accolade Group do rukou George Kinga, Lease & Facility manažera společnosti Raben pro ČR a SK.

„Zahájení činnosti na nové adrese v Panattoni Park Teplice South je pro nás významným krokem. Dojde k především výraznému posunu kvality námi poskytovaných logistických služeb – díky dvojnásobné kapacitě skladovacích prostor uspokojíme požadavky klientů mnohem efektivněji. Na výraznou pozitivní změnu ve kvalitě pracovního prostředí se těší také naši zaměstnanci“, doplňuje Jakub Trnka, generální ředitel společnosti Raben pro ČR a SR.

„Úspěšnou revitalizaci celého areálu s bohatou minulostí symbolicky završilo předání zbývajících volných prostor nájemci Raben, což mě osobně moc těší hned z několika důvodů. Se společností Raben máme tu čest spolupracovat již řadu let a jako expert na logistiku čerstvých potravin byla naším vůbec prvním nájemcem specializujícím se na oblast potravinářství a zároveň patří i k našim největším klientům. Nyní si tak v celkem pěti průmyslových parcích v České republice i v Polsku od nás Raben pronajímá plochu o rozloze 59 tisíc metrů čtverečních a společně tak opět můžeme přinášet do dalšího regionu rozvoj i nová pracovní místa,” uvedl Milan Kratina, CEO Accolade.

Zdroj: Raben