Aktuality

Jeho královská Výsost princ z Walesu v rámci své iniciativy Sustainable Markets Initiative (SMI) představil pečeť Terra Carta oceňující soukromé společnosti, jež jdou ve svých odvětvích příkladem v oblasti vytváření skutečně udržitelné ekonomiky. Toto ocenění obdrželo pouze 45 společností na světě – vesměs inovátorů v oblasti udržitelnosti.

Prologis se již po desetiletí řídí svým závazkem k udržitelné výstavbě, špičkovým inovacím a technologiím. Společnost oznámila mimo jiné svůj cíl získat certifikaci udržitelnosti pro všechny své nové i renovované budovy. Ben Bannatyne, prezident společnosti Prologis Europe, obdržel toto uznání od Jeho královské Výsosti prince z Walesu během oficiálního předávacího ceremoniálu v Kelvingrove.

„Je nám ctí být součástí této prestižní iniciativy, která staví přírodu, lidi a planetu do centra světového systému hodnot. Tyto hodnoty jsou v souladu s naší vlastní vizí výjimečnosti v oblasti výstavby nemovitostí, rozvíjení dlouhodobých vztahů i kvalitnějšího životního prostředí pro naše zákazníky, zaměstnance a komunity, jichž jsme součástí,” uvedl Ben Bannatyne.

Zdroj: Prologis