Aktuality

Nové kompletační centrum Mailstepu umožní NutritionPro rychlé doručení jídel. Je to vůbec poprvé, co se v ČR rozjela spolupráce mezi fulfillmentovou firmou a dodavatelem krabičkové diety. Na přípravu 200 m2 velkého kompletačního centra, schopného zásobovat desetitisíci jídly tisíce klientů denně, měl Mailstep pouhé dva měsíce.

Mailstep, společnost specializující se na fulfillmentová řešení pro e-shopy, nově poskytuje kompletaci a expedici jídel klientovi NutritionPro, dodavateli krabičkových diet na míru. Spolupráce s klientem NutritionPro byla podepsána v únoru a úspěšně spuštěna již v dubnu.

„Díky obrovskému nasazení všech oddělení se nám podařilo dokončit stavbu a spustit expedici jídel přesně 6. dubna. Testování nového systému kompletace proběhlo tři dny před spuštěním ostrého provozu a bylo velmi úspěšné,” řekl Eduard Steško, produktový manažer Mailstep, který má tuto spolupráci na starosti. 

Nové 200 m2 velké chladící zařízení je modulární, takže je možné jej kdykoli v řádu dnů rozšířit o další metry čtvereční. Stavba byla financována oběma společnostmi, ale přesná částka investice nebyla zveřejněna.

Zdroj: Mailstep