Aktuality

Asociace pro inovace v logistice (APIL) zahájila registraci na první veřejný Logistický Summit APIL 2024. Tato jedinečná konference se uskuteční ve dnech 31. října a 1. listopadu 2024 v Stages Hotelu v Praze.

Organizační tým Summit

Dvoudenní Logistický Summit se bude konat pod záštitou Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky (CIIRC) Českého vysokého učení technického v Praze (ČVUT) a Asociace pro inovace v logistice (APIL). Po několika ročnících za uzavřenými dveřmi asociace, letos nabídne poprvé i veřejnosti bohatý program plný reálných případových studií, panelových diskuzí s odborníky nejen v intralogistice, ale také s odborníky na financování rozsáhlých projektů pomocí dotačních výzev a nahlédnutí do robotického vývoje ČVÚT.

Program konference zahrnuje:

  • Přednášky členů APIL, kteří se podělí o své rozsáhlé zkušenosti v implementacích nejnovějších logistických technologií
  • Panelové diskuze s experty, kteří se zabývají aktuálními výzvami a příležitostmi v logistice, včetně automatizace a robotizace
  • Odborná panelová diskuze o aktuálních dotačních výzvách na automatizaci a poradenství
  • Networkingový zábavný večer
  • Podcast live – Kruté sklady
  • 2. den – návštěvy realizovaných projektů a výzkumného centra

Registrace je spuštěná od 15. května 2024, na webových stránkách konference logistickysummit.cz. Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost a zajistěte si své místo na logistické události roku. Těšíme se na vaši účast na Logistickém Summitu 2024 a věříme, že společně přispějeme k dalšímu rozvoji a inovacím v oblasti logistiky.

Zdroj: APIL