Aktuality

Společnost Baoli EMEA, součást mezinárodní skupiny KION Group, je známá svými solidními a robustními průmyslovými vozíky, které nabízejí dobrý výkon za výhodnou cenu v Evropě, na Středním východě a v Africe. Na veletrhu LogiMAT ve Stuttgartu výrobce představuje reprezentativní výběr svých produktů a služeb.

Ve dnech od 25. do 27 dubna 2023 se v německém Stuttgartu koná veletrh LogiMAT pod heslem „Hands-on-Innovation – Connecting Smart Networks“ s více než 1 500 mezinárodními vystavovateli, v deseti halách a na více než 125 000 metrech čtverečních výstavní plochy. LogiMAT je považován za přední světový veletrh intralogistických řešení a řídících procesů. Mezinárodní akce představuje osvědčené koncepty, trendy a inovace a mnoho světových prvenství v řešení problémů intralogistiky.

Baoli EMEA, dodavatel solidní a robustní manipulační techniky s garantovanou kvalitou služeb, promítá identitu své značky do uspořádání svého stánku v hale 10 na stánku C53.

Francesco Pampuri, ředitel Brand Managementu Baoli EMEA o účasti na LogiMATu říká: „Tento tradiční německý veletrh je pro nás ideálním místem pro představení našich robustních vysokozdvižných vozíků s dobrým poměrem ceny a výkonu. Návštěvníkům našeho stánku předvedeme praktické ukázky, na základě kterých si budou moci snadno posoudit výhody vozíků Baoli, zvlášť pokud hledají řešení se snadno ovladatelnými a snadno udržovatelnými průmyslovými vozíky.“

Baoli na veletrhu proto představuje vozíky nové řady KBE 25-35, kompletní nové rodiny KBS a nové KBO. Francesco Pampuri dodává: “Náš tým odborníků bude po celou dobu veletrhu k dispozici, aby poskytoval poradenství našim zákazníkům, potenciálním novým zákazníkům i kolegům z dealerských organizací v jednotlivých zemích.”

Rodina vozíků KBE 25-35 G1

KBE je řada cenově výhodných elektrických vysokozdvižných vozíků navržených pro nepřetržitý provoz, s přepravní a stohovací nosností od 2,5 do 3,5 tuny. Z hlediska kvality a spolehlivosti svým zákazníkům v tomto segmentu trhu Baoli nabízí úplně nové řešení. Jedná se o bezpečné a jednoduše koncipované vysokozdvižné vozíky, které jsou v souladu s CE a zaručují spolehlivý a bezproblémový provoz za dostupnou cenu. Vysokozdvižné vozíky KBE jsou vybaveny širokou škálou technických funkcí, díky kterým jsou spolehlivé, bezpečné a snadno se ovládají. Například nové řešení zdvihového sloupu s výškou až 6 500 milimetrů poskytuje obsluze skvělý výhled na náklad a okolí.

Rodina KBS

Tato nová generace vozíků Baoli je ideálním základním elektrickým paletovým vozíkem. Nové ručně vedené vysokozdvižné vozíky jsou standardně vybavené bezúdržbovými lithium-iontovými bateriemi, mají nosnost 1,2 tuny a maximální výšku zdvihu až 3 600 mm. Díky svým mimořádně kompaktním rozměrům lze vozíky používat i ve velmi úzkých pracovních prostorech.

Vozíky řady KBS 12 jsou k dispozici jako KBS 12, KBSI 12 a KBSM 12. KBSI 12 má pro větší světlou výšku a optimální ovladatelnost na mírně nerovném terénu, díky funkci iniciálního zdvihu vidlic. Díky tomuto systému může také vozík naložit i druhou paletu, což výrazně zvyšuje efektivitu skladových operací. Model KBSM 12 je vybaven tzv. monosloupem, který poskytuje ještě lepší výhled na vidlice a náklad ve srovnání s konvenčním zdvihovým sloupem u KBS 12.

Nový KBO 01L

Nový víceúčelový vozík Baoli KBO 01L je vybavený zvedací plošinou se zdvihem až 3 metry a je vhodný téměř pro všechny interní přesuny zboží v malých a středních skladech, jako je velkoobchod a maloobchod. KBO získává energii z bezúdržbové Li-ion baterie 24 V / 135 Ah a díky své kompaktní velikosti a snadnému řízení se skvěle hodí do stísněných prostor, kde jej lze použít pro vychystávání nebo jako pracovní plošinu.

Zdroj: Baoli