Aktuality

Společnost GXO Logistics oznámila 20letou dohodu o partnerství se společností Levi Strauss & Co (LS&Co.) za účelem řízení provozu v nejmodernějším distribučním centru Dorsten Distribution Center (DDC) o rozloze 70 000 metrů čtverečních, které bude otevřeno na začátku června.

GXO bude v plně automatizovaném zařízení řídit všechny logistické služby pro LS&Co., včetně služeb s přidanou hodnotou, za účelem distribuce oblečení a doplňků napříč velkoobchodními, maloobchodními, digitálními, elektronickými a tržními kanály.

Plně automatizované pracoviště zahrnuje nejmodernější technologie v každém kroku logistického procesu, od příjmu až po výstup, včetně systémů kyvadlové dopravy a miniloadů, jakož i automatického otevírání, zavírání a označování kartonů. Závod je průkopníkem v oblasti udržitelného skladování s certifikací LEED (Leadership in Energy and Environmental Design) a WELL Health-Safety. Zařízení zahrnuje prvky, jako je beton z udržitelných zdrojů, vegetační stěny, střešní solární panely a zelená střecha, stejně jako přístup k nabíječkám pro elektromobily, park a pokročilá recyklační zařízení.

Zdroj: GXO