Aktuality

Společnost GEFCO získala od firmy Toyota Motor Europe certifikát za management nákladů v letech 2019-2020. Společnost GEFCO obdržela toto ocenění za mimořádný výkon v oblasti řízení nákladů již podruhé.

Již 20 let společnost GEFCO úzce spolupracuje s evropskými týmy společnosti Toyota a poskytuje řešení na míru, která zlepšují příchozí obchodní operace. Řešení společnosti GEFCO s názvem Control Tower je v plném souladu s principy kaizen společnosti Toyota zaměřenými na trvalé zlepšování. Bylo navrženo ke zvyšování efektivity a produktivity prostřednictvím lepšího inženýringu a úzké spolupráce. 

„Těší nás, že jsme ocenění za kontinuální zlepšování produktivity každodenních operací společnosti Toyota opět získali,“ řekl Emmanuel Arnaud, Executive Vice President of Sales and Marketing společnosti GEFCO. „Naše řešení Control Tower vzniklo ve spolupráci s firmou Toyota, a to s cílem naplnit specifické potřeby producenta vozů a pomoci dosáhnout očekávané výsledky. Oboustranný úspěch je vystavěn na úzké spolupráci, flexibilitě a schopnosti využít příležitosti pro vytvoření nákladově efektivních řešení. Ocenění od společnosti Toyota je pro nás jednou z cest, jak naplňovat motto společnosti GEFCO, ‘Partners, unlimited’.“

Zdroj: GEFCO