Aktuality

Společnost GEFCO zavádí cloudový systém řízení dopravy (TMS) a systém řízení skladu (WMS) společnosti Blue Yonder s cílem vnést revoluční změnu do služeb zákazníkům a urychlit růst firmy. Nahradí tak své starší lokální systémy řešením dodavatelského řetězce formou softwaru, čímž bude schopno svým zákazníkům poskytnout ještě větší flexibilitu.

„Pro naši digitální transformaci jsme potřebovali řešení pro řízení přepravy a správu skladů, která by nám mohla pomoci uspokojit potřeby našich zákazníků a pomoci jim čelit složitým globálním logistickým výzvám. Díky řešení od firmy Blue Yonder budeme moci nejen poskytovat stávajícím zákazníkům služby při řešení těchto problémů, ale také urychlíme růst vlastního podnikání, dosáhneme diverzifikace nabídky a pronikneme na nové trhy,“ uvedla Sophie Baudoux, Executive Vice President of Information Systems společnosti GEFCO.

Zavedením systémů Blue Yonder TMS a WMS založených na platformě Microsoft Azure bude společnost GEFCO moci rychle a efektivně spravovat komplexní firemní procesy od modelování přes plánování až po realizaci, a transformovat tak své přepravní operace. Systém TMS zajistí společnosti GEFCO přehled příchozích a odchozích přepravních operací společně s nástroji pro spolupráci s dodavateli a přepravci. Se systémem WMS zvýší společnost GEFCO vlastní flexibilitu a odezvu v reálném čase, získá časově přesný, plnohodnotný výkon a bude moci řídit komplexní skladové operace.

„Věříme, že s pomocí systémů TMS a WMS může společnost GEFCO efektivně rozvíjet svůj byznys a připravit se na budoucnost. S hrdostí vítáme společnost GEFCO, světového lídra ve své branži, do našeho stále se rozvíjejícího seznamu globálních zákazníků v oboru 3PL/4PL,“ řekl Johan Reventberg, EMEA president ve společnosti Blue Yonder.

Zdroj: GEFCO