Aktuality

Společnost Gebrüder Weiss se v letošním roce zařadila mezi 100 obdivovaných firem u nás. Během slavnostního vyhlášení, které se konalo 19. 4. 2023 v Restauraci Obecního domu v Praze, převzali zástupci společnosti Gebrüder Weiss ČR také zvláštní cenu Management Excellence Award za posílení pozice značky na českém trhu. „Toto ocenění v oblasti marketingu nás velmi těší a vážíme si ho. Představuje pro nás důležitou zpětnou vazbu i ohodnocení naší každodenní práce a úsilí. Současně jsme velmi vděční za příležitost pro inspirativní setkání s manažery a zástupci dalších úspěšných značek,“ uvádí Jan Kodada, obchodní a marketingový ředitel Gebrüder Weiss ČR.

Sdružení CZECH TOP 100 letos už po 24. vyhlásilo žebříček sta obdivovaných firem v České republice. Logistická společnost Gebrüder Weiss nejenže bodovala svým umístěním v celkové soutěži, ale také získala speciální významné ocenění Management Excellence Award, konkrétně za posílení pozice značky na českém trhu.

Hodnotitelé z řad odborné ekonomické veřejnosti v letošním ročníku posuzovali téměř 800 firem. Ty byly rozděleny do celkem 25 kategorií podle oborů tak, aby byl eliminován rozdílný význam jednotlivých ekonomických odvětví. První čtyři firmy v čele žebříčku z každého oboru pak utvořily celkovou publikovanou stovku obdivovaných firem.

Při sestavování žebříčku top 100 obdivovaných firem se posuzují mimo jiné inovace, kvalita managementu, vztah ke společnosti a k životnímu prostředí, kvalita produktu nebo finanční spolehlivost. Pořadí nesouvisí s číselně vyjádřenými ekonomickými kritérii, jako jsou tržby nebo zisk. Hodnotiteli soutěže jsou přední ekonomičtí odborníci, manažeři firem, představitelé odborných sdružení a asociací, zástupci regionálních hospodářských komor a dalších institucí.

„Jsme pyšní, že se naše společnost zařadila mezi 100 obdivovaných firem v ČR. Je to pro nás velká inspirace, ale zároveň i závazek do budoucna, abychom pokračovali dál v tom, co děláme. Rád bych proto poděkoval všem kolegům za jejich každodenní nasazení,“ dodává Jan Kodada.

Zdroj: Gebrüder Weiss