Aktuality

Společnost Zebra Technologies se po 17 letech působení v Brně – Králově Poli, stěhuje do nových kancelářských prostor v centru Brna. Na prémiové adrese v business parku Vlněna je pro ně zrealizovala společnost CTP. Pod jednou střechou bude nyní pracovat přibližně 700 zaměstnanců, kteří budou využívat moderní a vysoce flexibilní prostory vylepšené nejen místy pro odpočinek, ale i nadstandardními hygienickými prvky.

„Jde o významný milník ve vývoji naší společnosti. V roce 2004 jsme v Brně začínali se stovkou lidí, od té doby jsme se rozrostli na největší centrum Zebry v Evropě. Jen letos jsme rozšířili naše řady o 10 % více než loni a podobný růst očekáváme i v dalších letech. Proto jsme se rozhodli investovat do budoucnosti našich zaměstnanců a přestěhovat se ze čtyř různých budov do zcela nových a podstatně větších prostorů přímo v centru Brna,“ řekl Ivo Knoflíček, finanční ředitel společnosti Zebra.

CTP celkem poskytlo společnosti kanceláře o ploše přes 7 800 metrů čtverečních, z čehož necelých 700 metrů čtverečních tvoří venkovní prostory. Budova má zároveň potvrzenou prestižní certifikaci BREEAM In-Use na úrovni Excellence, což značí, že splňuje mimo jiné z hlediska udržitelného přístupu nejvyšší ekologické standardy.

Zdroj: Zebra