Aktuality

Společnost DB Schenker obdržela dodavatelské ocenění Excellence in Global Logistics Award od největší počítačové společnosti Cisco. Ta vyhlásila vítěze na třicátém ročníku akce, která je výrazem uznání práce jejích dodavatelů.

Tato cena je oceněním společnosti DB Schenker za vynikající provozní výkonnost, inovace a spolupráci v rámci dodavatelského řetězce společnosti Cisco a za poskytování logistických řešení, která posilují obchodní strategii společnosti Cisco, zejména v leteckých přepravách.

„To, jakým způsobem se postavíme globálním výzvám našeho byznysu určí budoucí podobu udržitelnosti a vývoje po celém světě,“ řekl Mike Coubrough, viceprezident společnosti Cisco pro globální výrobu a logistiku.

„Náš přístup „Společně vstříc zítřkům“ zdůrazňuje důležitost naší partnerské i dodavatelské sítě. Navzdory výzvám, kterým jsme v uplynulém roce čelili, jsme nezanevřeli na společné cíle. S našimi obchodními partnery se těšíme na to, že budeme i nadále našim zákazníkům pomáhat vytvářet nové aplikace, podporovat hybridní způsob práce, transformovat jejich infrastrukturu nebo zajišťovat zabezpečení jejich společností,“ dodal Mike Coubrough.

Společnost Cisco na této akci oslavila společné úspěchy a přínosy svých nejstrategičtějších partnerů v dodavatelském řetězci a ocenila dodavatele a partnery, kteří v rámci dodavatelského řetězce dosáhli mimořádně dobrých výsledků.

Zdroj: DB Schenker