Aktuality

Logistická společnost DB Schenker je dlouholetým partnerem Centra Paraple. S obecně prospěšnou společností spolupracuje již 15 let, což je přesně polovina jejího působení na českém trhu. Za ta dlouhá léta DB Schenker pomáhá materiálně i finančně. Naposledy přispěl v rámci sobotního benefičního večera StarDance vysílaného Českou televizí částkou 300 000 Kč.

V pořadí šestý slavnostní večer tanečního pořadu StarDance patřil Centru Paraple. V obecenstvu se sešli, jak zástupci Centra Paraple, tak jeho dlouholetí partneři. Nechyběl mezi nimi ani finanční ředitel DB Schenker Ján Lipták, který předal finanční částku ve výši 300 000 Kč. DB Schenker je hrdým partnerem Centra Paraple celých 15 let a za tak dlouhou dobu toho společně zažili hodně.

„Centrum Paraple je pro nás důležité jako připomenutí toho, co je v životě podstatné. Že jsou i jiné hodnoty než firemní zisk, obrat, počet skladů a přepravených zásilek. Spolupráce nás velmi těší, baví a naplňuje. Za tu řadu let jsme se zúčastnili a zapojili do mnoha akcí, aktivit a projektů. Poznali jsme mnoho úžasných lidí v čele s panem Svěrákem a naučili jsme se o životě i o sobě mnoho nového. Spojení s Centrem Paraple je pro nás velkou radostí,” uvedl Martin Bacílek, marketingový manažer DB Schenker.

Zdroj: DB Schenker