Aktuality

Technologická společnost Continental získala další velké zakázky od automobilek na dodávky displejů přes celou palubní desku a OLED displejů, jejichž hodnota převyšuje 2 miliardy eur.

Výrobce pokročilých technologií díky tomu v příštím roce dosáhne celkového objemu prodeje elektronických komponent do aut ve výši 7 miliard eur. Poptávka po velkoformátových displejích firmy Continental, které kladou důraz na uživatelský zážitek, tak dál roste. Významnou roli ve vývoji a produkci této technologie zastává i tuzemský závod v Brandýse nad Labem.

Velkoformátové displeje byly poprvé představeny v minulém roce a fungují jako centrální vizuální rozhraní, které přináší řidiči i spolujezdci imerzivní uživatelský zážitek. Jejich nejnovější verze je plně integrovaná do designu interiéru vozu, kde displej pokrývá celou palubní desku, aniž by byl rozdělen na jednotlivé obrazovky. Velikost displeje se stává konkurenční výhodou automobilů a jednotlivých modelů. V průzkumu mobility zadaném v tomto roce společností Continental byla řidiči označena za důležitý faktor.

Zdroj: Continental