Aktuality

Poskytovatel mezinárodní přepravy a informační logistiky opět rozšířil portfolio svých služeb o řadu nových řešení letecké přepravy a konsoliduje zásilky mezi klíčovými letišti napříč západní Evropou a různými lokalitami v Asii.

Jelikož společnost cargo-partner v celé západní Evropě neustále rozšiřuje svůj profil a operace, tento specialista na logistiku nyní nabízí velké množství týdenních řešení letecké nákladní dopravy z hlavních letišť v Rakousku, Německu, Spojeném království, Švédsku a Nizozemsku do více než deseti destinací napříč Indií, Čínou, Singapurem a Thajskem.

Novými týdenními konsolidacemi pro leteckou nákladní dopravu poskytuje společnost cargo-partner řešení typu door-to-door ze západní Evropy do Dillí, Bengalúru, Bombaje, Čenaje, Šanghaje, Bangkoku, Hongkongu a Singapuru. Tato služba zahrnuje dopravu před hlavní přepravou odkudkoli v západní Evropě a také doručení po celé Indii, Číně a Thajsku s využitím skladů a služeb kamionové dopravy společnosti cargo-partner na obou koncích.

Zdroj: cargo-partner