Aktuality

Společnost  cargo-partner odstartovala „fázi 2“ rozšiřování svého skladu v Lublani dříve než bylo původně plánováno. Dodatečná skladová budova navýší skladové prostory ze současných 25 000 m2 na celkových 39 100 m2.  Investice v hodnotě 12 milionů eur by měla být plně funkční v listopadu tohoto roku a její součástí bude kromě nejmodernějšího logistického vybavení také přistávací dráha pro drony.

Společnost cargo-partner otevřela logistické centrum v bezprostřední blízkosti lublaňského letiště v září 2019. Společnost zaznamenala v posledních dvou letech strmý obchodní růst, a to navzdory mnoha výzvám v odvětví logistiky. Vzhledem k vysoké poptávce po skladových prostorech a funkcích podporujících elektronické obchodování a ideální poloze v blízkosti letiště v Lublani se společnost rozhodla předčasně navýšit svou skladovací kapacitu. Rozšíření bylo původně plánováno na období mezi lety 2024 a 2026.

Společnost cargo-partner otevřela také nové logistické centrum v chorvatském Záhřebu. Nové zařízení se nachází v blízkosti letiště Franjo Tuđmana, přímo u dálnice A11. Sklad zahrnuje 12 000 m² skladového prostoru, 13 500 paletových míst a 900 m² mezipatra, prostor pro cross-dock a vyhrazený prostor pro služby s přidanou hodnotou, jako je vychystávání a balení, zabalení a konsolidace.

Zdroj: cargo-partner