Aktuality

Mezinárodní poskytovatel přepravních a info-logistických služeb se v ČR nyní specializuje na logistiku chlazených kusových zásilek, fulfillment a přepravy na poslední míli. Tyto služby zajišťuje ze svých logistických center v Dobrovízi a v Brně.

Společnost cargo-partner se v České republice v poslední době intenzivně zaměřuje na skladování a distribuci potravinářských výrobků a zboží podléhající rychlé zkáze. Do sektoru logistiky potravin vstoupila v roce 2019, kdy hledala využití pro své nové iLogistics Centrum Praha. Potravinový sklad v blízkosti letiště tvoří téměř polovinu z celkové kapacity 11 000 m2.

„Ambientní část skladu s teplotním režimem od 15 do 25 °C zabírá plochu 3 500 m2 a je vhodná pro trvanlivé potraviny. Pro chlazené potraviny jako jsou mléčné výrobky a uzeniny je k dispozici 1500 m2 s řízenou teplotou v režimu od 2 do 8 °C.“ uvedl Jiří Jelínek, jednatel cargo-partner v Čechách. Dalším důležitým krokem k rozvoji byla akvizice české firmy specializující se na tuto oblast. Nyní cargo-partner zajišťuje kompletní fulfillmentové služby kusových zásilek pro celou Českou republiku ze svých center.

Zdroj. cargo-partner