Aktuality

Mezinárodní poskytovatel přepravy a informační logistiky se opět představí na předním logistickém veletrhu v Mnichově pořádaném od 9. do 12. května 2023. Společnost cargo‑partner tuto akci letos pojme jako příležitost oslavit své 40. výročí společně se zákazníky a partnery a ukázat své portfolio služeb v oblastech e-commerce, EMERGENCY, skladování a digitálních řešení.

Stefan Krauter

Společnost cargo-partner tuto akci letos pojme jako příležitost k oslavě 40. výročí svého založení. Tým cargo-partner bude navíc prezentovat komplexní řadu dopravních a logistických řešení společnosti, zaměří se obzvlášť na e-commerce, NOUZOVÉ přepravní služby, globální skladovací kapacity a také na rostoucí portfolio digitálních řešení, která tato společnost nabízí pro řízení dodavatelského řetězce, včetně platformy SPOT a jejího modulu pro správu nákupních objednávek.

Stefan Krauter, CEO společnosti cargo-partner, řekl: „Transport Logistic je jedním z nejdůležitějších každoročních setkání globálního logistického průmyslu. V souladu s naším mottem „bereme to osobně“ je náš tým nadšený, že se může k této události připojit, a opravdu si užíváme této příležitosti opět se osobně setkat s našimi váženými zákazníky a partnery po letech lockdownů a online setkání.“

Zdroj: cargo-partner