Aktuality

Společnost Allegro staví na zkušenostech a odborných znalostech MALL i CZC, kteří se zároveň stávají jedněmi z klíčových prodejců na Allegro.cz a doplňují tak tisíce dalších ověřených českých i zahraničních značek, které společně zajišťují bezkonkurenční šíři nabídky za výhodné ceny.

Od elektroniky, přes produkty z kategorie dům a zahrada, sport, cestování, auto-moto a mnoho dalších, čeští zákazníci mohou nyní na allegro.cz vybírat zboží napříč nejrůznějšími kategorii snadno a pohodlně pod jednou střechou. Celkem platforma disponuje až 130 miliony aktivních nabídek, přičemž k doručení svých objednávek mohou spotřebitelé využít služeb ověřených českých i zahraničními dopravců v čele s WE|DO, Zásilkovnou, DHL a DPD. Své nákupy mohou navíc pohodlně odbavit pomocí mobilní aplikace dostupné pro Android a iOS.

Allegro si pro české spotřebitele připravilo také zákaznický program Smart! fungující na bázi předplatného, který zajišťuje neomezené bezplatné doručování a vracení zboží, a to za měsíční poplatek 59 Kč, případně zvýhodněný roční poplatek 299 Kč. Pro jeho využití si stačí vybrat produkt s odznakem Smart!, kterým nyní disponuje více než 50 milionů nabídek. Výhody tohoto programu lze využít u všech objednávek od jednoho prodejce s minimální hodnotou 299 Kč.

Zdroj: Allegro