Aktuality

Firma GXO oznámila uzavření strategických partnerství s polskou organizací Supply Management Leaders, Českou logistickou asociací a usiluje o podobnou dohodu s organizací Arilog v Rumunsku.

„Tato partnerství jsou pro nás obrovskou příležitostí podělit se o naše znalosti z oblasti logistiky a představit osvědčené postupy prostřednictvím průmyslových konferencí a workshopů, prohlídek našich logistických center či výuky ve školách,“ řekl Jean Luc Bessade, výkonný ředitel GXO pro střední a východní Evropu. „Naši odborníci na logistiku si vyměňují názory, zkušenosti a znalosti v oblasti logistiky a řízení dodavatelského řetězce s dalšími experty v tomto odvětví. Jsme tedy potěšeni, že můžeme být součástí tohoto produktivního a vzájemně prospěšného vztahu.”

Václav Cempírek, prezident České logistické asociace, poznamenal: „Naším hlavním posláním je již téměř 30 let vytvářet a rozvíjet prostředí zaměřené na nejdůležitější logistická témata a jejich uplatnění v obchodní realitě. Věříme, že společnost GXO přispěje k posílení naší sítě a rozvoji zájmu o logistiku.”

Zdroj: GXO