Aktuality

Vyhlášení prestižní realitní soutěže CIJ Awards 2021 znamenalo pro poradenskou společnost 108 AGENCY dvě vítězství. Slovenská pobočka již čtvrtým rokem v řadě obhájila kategorii Best Logistics/Warehouse Real Estate Agency. Českým úspěchem bylo ocenění získané v kategorii Best Marketing and PR Campaign.

CIJ, CEE & SEE, evropský realitní poskytovatel digitálních a tiskových zpráv, pořádal další ročník udělování mezinárodních cen CIJ Awards. Tyto ceny patří mezi nejvýznamnější události v oblasti komerčních nemovitostí v České republice i na Slovensku. Vítěze jednotlivých kategorií vybírala odborná porota a čtenáři CIJ EUROPE prostřednictvím online hlasování. Na Slovensku se 17. ročník předávání cen konal 18. listopadu, v České republice proběhl galavečer 24. listopadu a jednalo se již o 21. ročník.

Slovenská 108 AGENCY byla nominována ve třech kategoriích, z nichž se jí podařilo získat vítěznou sošku v kategorii Best Logistics/Warehouse Real Estate Agency. Tento úspěch slavila již po čtvrté v řadě a opět tak potvrdila roli lídra trhu zprostředkování průmyslových nemovitostí na Slovensku. Ocenění je udělováno za výsledky dosažené během posledních dvanácti měsíců.

Zdroj: 108 AGENCY