Aktuality

Logistický provider Dachser Czech Republic hostil jeden ze čtyř mezinárodním fotbalových turnajů, které společnost Dachser pořádá na počest zakladatele Thomase Dachsera.

Na 870 lidí se sešlo minulý víkend v Roudnici nad Labem, aby se zúčastnilo turnaje Thomas-DACHSER Memorial Tourney 2024. Patnáct fotbalových týmů z Dachser poboček ze sedmi evropských zemí odehrálo v jednom dni celkem 38 utkání. Na první místo na stupních vítězů dosáhl tým Group Frankfurt (Německo), druhou příčku obsadil tým Lohfelden/Kassel (Německo) a bronz si odnesl domácí tým Dachser Czech Republic. Společný den zakončila party v pražských Žlutých lázních.

Thomas-DACHSER Memorial Tourney se koná zpravidla jednou za 3 roky ve čtyřech lokalitách v blízkosti Dachser poboček. Fotbalového turnaje se účastní na 80 týmů ze všech evropských zemí, ve kterých Dachser působí. Česká republika si roli organizátora vyzkoušela poprvé a ohlasy od českých i zahraničních účastníků ukázaly, že se akce vydařila, a to nejen po sportovní stránce. Přinesla mnoho nových kontaktů mezi lidmi z různých poboček, navázala se nová přátelství. „Toto mimořádné mezinárodní setkání kolegů z různých koutů Evropy provázela po celý den přátelská atmosféra a ve sportovní části dne také fair-play hra a férová fanouškovská podpora,“ uvedl Jan Pihar, generální ředitel Dachser Czech Republic, a doplnil, „věřím, že jsme se zapsali do paměti a srdcí našich kolegů ze zahraničních poboček nejen jako dobří organizátoři a skvělí fotbalisté, ale také jako prima lidé, se kterými budou rádi spolupracovat i na pracovní bázi.“

Zdroj: Dachser