Aktuality

Společnost Bonduelle rozšiřuje spolupráci se skupinou Raben Group. Vzhledem k úspěšné spolupráci společností v Maďarsku bylo přirozené, že se Bonduelle při výběru logistického partnera pro polský trh rozhodla důvěřovat osvědčenému partnerovi a umístit své zboží do ekologického skladu Raben ve městě Ruda Śląska. Společnosti se vedle sebe nejen rozvíjejí, ale mají rovněž podobný přístup k podnikání a ekologii.

dav

Bonduelle a skupina Raben Group spolupracují v Maďarsku již od roku 2011 a Raben pro ně zajišťuje místní distribuci, sběrnou službu nebo doručování zásilek ze skladu zákazníka jeho příjemcům. Není tedy překvapením, že se Bonduelle při hledání obchodního partnera v Polsku obrátila na Raben.

„30 procent naší činnosti je věnováno potravinářskému odvětví a máme rovněž bohaté zkušenosti s doručováním zásilek do maloobchodních řetězců, tudíž dobře víme, jak můžeme našim zákazníkům pomoci při budování bezpečného a udržitelného dodavatelského řetězce. Se společností Bonduelle spolupracujeme na maďarském trhu již mnoho let, takže jsem ráda, že naši spolupráci nyní rozšiřujeme také na polský trh,“ uvedla Agnieszka Haik, Business Development Director skupiny Raben Group. „V únoru 2021 jsme zahájili poskytování skladových služeb v jednom z našich nově otevřených zelených logistických center pro potravinářské výrobky ve městě Ruda Śląska.“

Přepravu produktů z továren klienta zabezpečuje Raben. V Polsku Bonduelle vyrábí produkty pro polský trh ve dvou továrnách v obcích Gniewkowo a Ruchocice a produkty pro export. Raben rovněž distribuuje zboží do maloobchodních řetězců a brzy bude poskytovat další služby s přidanou hodnotou, včetně co-packingu.

Zdroj: Raben